Центр позашкільної освіти "Соняшник" - комплексний  позашкільний навчальний заклад, основним змістом діяльності якого є виявлення, підтримка і розвиток  творчо обдарованих дітей і учнівської молоді, формування життєвих компетентностей особистості, соціальний захист і становлення вихованців, їх професійне самовизначення.
       Тут різними формами позашкільної освіти охоплено 3238 дітей та підлітків.
       Центр творчості дітей та юнацтва "Соняшник" м. Білої Церкви Київської області створений Білоцерківською міською радою, знаходиться у міській комунальній власності, є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер.
       Заклад (тодішній Палац піонерів) був відкритий у місті відповідно до рішення виконкому Білоцерківської міської ради депутатів трудящих від 20 липня 1944 р.
       У лютому 1994р. згідно рішення ради з питань народної освіти міськвно заклад був перейменований в Центр творчості дітей та юнацтва "Соняшник".
      Юридична адреса закладу: 09111, Київська область, м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 17, тел. 39-02-89,  факс 39-02-92. Адреса філіалу на масиві Леваневського: вул. Некрасова, 139, т. 38-65-00
       ЦПО "Соняшник" працює згідно Положення про позашкільний навчальний заклад. Статуту закладу, затвердженого рішенням сесії Білоцерківської міської ради №357 від 01.12.2016 р.(перша та остання сторінки), Правил внутрішнього трудового розпорядку.
      У 2008р. заклад пройшов атестацію, за результатами атестації визначено його високий рівень освітньої діяльності з відзнакою (свідоцтво про атестацію серія ПНЗ №001030 від 5.08.2008р.)

       Центр  "Соняшник" розташований у двох пристосованих приміщеннях: центральний корпус - загальною площею  583,2м2 та філіал (відкритий у 2001р. в приміщенні дитячого дошкільного закладу № 48 "Посмішка") - площею  1623,1м2.
       Опалення в закладі - центральне, водяне, від міської котельні.
       Для організації навчально-виховного процесу створено 32 навчальних кабінети - 11 кабінетів на центральному корпусі та 21 кабінет на філіалі закладу.
       ЦПО "Соняшник" - базовий заклад лабораторії позашкільної   освіти КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти".
       ЦПО "Соняшник" згідно штатного розпису повністю укомплектований педагогічними кадрами. Тут працює 50 педагогів, з них - 41 основний працівник та 9 сумісників.
       Освітньо-кваліфікаційний рівень адміністративно-методичного персоналу високий: серед 10 осіб управлінського складу працівників закладу всі мають вищу освіту.
       Серед основних працівників закладу освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр, спеціаліст (вища освіта) має 41 педагог, бакалавр - 2 педагоги, молодший  спеціаліст - 6 педагогів.
       У складі педагогічного колективу працюють як корифеї-позашкільники, так і перспективна, творча молодь.
       Про високу якість роботи та педагогічну майстерність працівників закладу, їх активну участь у громадському житті, у методичних та творчих конкурсах свідчать численні нагороди.

       Мають звання "керівник гуртка-методист" - 66 педагогів,
      
       Працівники закладу мають такі нагороди та відзнаки:
       Відмінник освіти України - 3
       Грамота МОН - 6
       Лауреат обласної премії "За заслуги в галузі освіти" - 1
       Лауреат міської премії "За заслуги в галузі освіти" - 2
       Відзнака "За відданість справі" (для вчителів та працівників освіти) - 6
       Подяка міського голови - 7
Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Центр позашкільної освіти
та професійного самовизначення учнівської молоді
"СОНЯШНИК"
Центр позашкільної освіти
Контакти:

Поштова адреса:
м.Біла Церква,
б-р.Олександрійський,17

Телефон:
(0456) 39-02-89
             39-02-92

Електронна адреса:
mysunflower@i.ua

"Соняшник"
в facebook